Sık sorulan sorular.

SPY Kontrol telefon takip programıyla ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.

SPY Kontrol ve diğer tüm telefon takip programları yalnızca Android cihazlarda çalışır. iPhone cihazlar için çalışan herhangi bir program yoktur.

Evet, SPY Kontrol tüm Android cihazlarda sorunsuz çalışır.

Temel özellikleri kullanabilmeniz için root işlemine gerek yoktur. Sosyal medya takip işlemlerinden bazılarının tam olarak çalışabilmesi için root işlemi gerekebilir.

 

Casusluk yapmak istediğiniz telefona fiziki olarak erişebiliyor olmanız gerekir. Hedef telefonu elinize alıp kurulumu yaptıktan sonra gerekli izinleri doğru bir şekilde vermeniz şarttır. Kayıt sırasında verdiğiniz e-posta ve şifrenin doğru olması gerekmektedir. Çünkü daha sonra takip işlemlerini bu mail ve şifrenizle giriş yapacağınız kontrol paneli üzerinden gerçekleştireceksiniz. SPY Kontrol yüklendiği cihazda tamamen gizlenir ve iz bırakmaz. Saptanamaz.

 

Evet, Android işletim sistemine sahip tabletlere de yükleyerek sorunsuz takip işlemleri yapabilirsiniz.

 

Hayır, çalışma mantığı aynıdır ve aynı protokol üzerinden işlemleri gerçekleştirir.

Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri mevcuttur. Çok yakında tüm dünya dilleri panelimize eklenmiş olacaktır.

SPY Kontrol, 1-3-6 ve 12 aylık paketlerle ve ek olarak sınırsız süreli tek paket olarak satılmaktadır.

Evet, yazılımı dilediğiniz kadar farklı telefona taşıyabilirsiniz. Yeni bir telefonda kullanmak için o telefonun Android olması şarttır. Bu telefona da yeni bir kurulum yapıp kendi bilgilerinizle giriş yaparak kullanıma devam edebilirsiniz. Paneliniz üzerinden transfer seçeneklerini görebilirsiniz.

 

SPY Kontrol’un çalışması için ülke sınırı ya da şartı yoktur. İnternet erişimi olan tüm dünya üzerindeki Android telefonlarda çalışır.

 

Çünkü satın alabilecekleriniz arasında en gelişmiş yazılıma sahibiz. Satış sonrası destek konusunda da diğerlerinden çok daha iyi olduğumuzu iddia ediyoruz. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden bizimle iletişim kurarak destek alabilirsiniz. Ayrıca programımızı kullanırken kesinti yaşamazsınız.

Hayır, telefona fiziki olarak erişebiliyor olmanız gerekmektedir. Böyle bir teknoloji mantıken de zaten mümkün değildir.

 

Telefon üzerinde kullanılan SIM kartı kullanımı etkilemez. Telefonda yüklü kaldığı sürecek numara ya da SIM kart değişikliğinde program etkilenmez.

 

Evet, her telefon için ayrı lisans satın aldığınız sürece tek panelden kullanabilirsiniz.

SPY Kontrol telefona yüklenir. Programın kullanılan SIM kartla bağlantısı bulunmaz.

İnternet bağlantısı kullanılarak sizin kontrol panelinize iletilir. Hedef telefonun internet bağlantısı kullanılır.

Evet, yapabilirsiniz. Ortam dinleme özelliğiyle mümkündür.

Evet, dinleyebilirsiniz.

Evet, GPS konum izleme ve SIM kart takibi ile cihazınıza ulaşabilirsiniz.

Hayır, gerçekleştiremezsiniz. Hedef telefonda internet bağlantısı verilerin aktarımını sağlar. Bu verilere ulaşabileceğiniz sunucuya da bir internet bağlantısı ile erişebilirsiniz. Yani hedef telefonda internet yoksa veri aktarımı gerçekleşmez, sizin internet bağlantınız yoksa hedef telefon iletse de panelinize ulaşamazsınız.

24 saatlik demo kurulumunuzun süresi dolmadan lisans ekletirseniz aynı kurulum üzerinden programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hayır, lisans süreniz dolmadan uzatma yaparak lisans ekletip aynı kurulum üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ask Us a Question

This is just a simple text made that you can replace it.
123