SKLS (EULA)

SPY KONTROL UYGULAMA YAZILIMINI (BURADAN İTİBAREN – YAZILIM / LİSANSLI YAZILIM) SATIN ALMADAN VEYA KULLANMADAN ÖNCE BU SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİNİ (“EULA”) DİKKATLE OKUYUN. YAZILIMI SATIN ALARAK YA DA KULLANARAK BU EULA’NIN HÜKÜMLERİNE BAĞLI KALACAĞINIZI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. BU LİSANSIN KOŞULLARINI KABUL ETMİYORSANIZ, YAZILIMI KURMAYIN VEYA KULLANMAYIN, YAZILIMI VE İLGİLİ DOSYALARIN TÜMÜNÜ CİHAZINIZDAN SİLİN. BU EULA, SİZ (BUNDAN SONRA- KULLANICI) VE SPY KONTROL (BUNDAN SONRA- UYGULAMA SAĞLAYICI / SPY KONTROL) ARASINDA YAZILIMIN KULLANIMINA İLİŞKİN YASAL BİR SÖZLEŞMEDİR. YAZILIMI İNDİREREK, YÜKLEYEREK VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE KULLANARAK, BU EULA’NIN KOŞULLARINI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. BU SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ KOŞULLARINI KABUL ETMİYORSANIZ, YAZILIMI İNDİRMEYEBİLİR, YÜKLEMEYEBİLİR VEYA KULLANMAYABİLİRSİNİZ.

BU EULA’YI KABUL ETTİĞİNİZDE, BU YAZILIMI SADECE SİZE AİT BİR CİHAZ VEYA CİHAZLARA KURMAYI, KURULUM GEREKTİRMEYEN BULUT TABANLI BİR CİHAZDA, KURULUM YAPILMADAN DİĞER İZLEME METODLARINI KULLANMAK İÇİN YAPMAYI, YASAL BİR ERİŞİME SAHİP OLDUĞUNUZ BİR PROGRAM, UYGULAMA VEYA HESAP İLE İLİŞKİLİ OLARAK KULLANMAYI KABUL ETMEKTESİNİZ. AYRICA YAZILIMIN KURULU OLDUĞU BİR CİHAZI KULLANAN KİŞİYİ (LERİ) BİLGİLENDİRMEYİ VE YAZILIMIN BULUNDUĞU İZLEME HESABININ ERİŞİMİ BULUNAN BİR CİHAZI KULLANAN KİŞİYİ (LERİ) BİLGİLENDİRMEYİ KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. BU NEDENLE BUNLARA UYULMAMASI SİZİN TARAFINIZDAN YASALARIN İHLAL EDİLMESİNE YOL AÇABİLİR. SİZİN YAZILIMI UYGUN OLMAYAN BİR ŞEKİLDE KULLANMANIZDAN YA DA YASA DIŞI BİR ŞEKİLDE KULLANMANIZDAN KAYNAKLANAN BİR SEBEPLE UYGULAMA SAĞLAYICI VE / VEYA YAZILIMIN KURULU OLDUĞU CİHAZI KULLANAN HERHANGİ BİR KİŞİNİN YASAL ZARARLARINDAN SORUMLU OLACAĞINIZI KABUL EDER VE ONAYLARSINIZ.

 • Kullanıcı: Yazılımın, çocuklar, çalışanlar ve rızası olan ve yazılımın kurulu olduğu diğer cihaz sahiplerinin cep telefonu ve bilgisayar gibi (e-posta ve metin mesajları dâhil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) belirli cihazları izleme, görüntüleme ve erişim sağlamak amacıyla kullanılacağını onaylar.
 • Kullanıcı, Yazılımın kurulum ve kullanımının, cihazın izlenmesinin, hesabın, uygulamanın veya program faaliyetlerini ve kullanımı yöneten ilgili yasaya uygun olacağını ve yazılımı herhangi bir yasa, kural, yönetmelik veya resmi yönetmelik dâhil olmak üzere, Kullanıcı ‘nın tabi olduğu herhangi bir yasayı ihlal edecek şekilde kullanmayacağını kabul eder.
 • Kullanıcı bu yazılımı SADECE Kullanıcıya ait olan bir cihaza veya Kullanıcıya söz konusu kurulum için cihaz sahibinin açık izni ve / veya rızasını vermiş olduğu bir cihaza yüklemeyi kabul eder. Kullanıcı, bu Yazılımı Kullanıcıya ait olmayan herhangi bir cihaza veya Kullanıcıya bu kurulum için açık izin ve / veya rıza verilmeyen herhangi bir cihaza KURMAMAYI kabul eder.
 • Bir cihaza kurulum gerektirmeyen bulut tabanlı veya başka bir izleme için, Kullanıcı bu yazılımı SADECE Kullanıcıya yasal erişim hakkına sahip bir hesap, uygulama veya programla bağlantılı olarak kullanmayı kabul eder.
 • Kullanıcı, herhangi bir üçüncü tarafa hangi cihazın, hesabın, uygulamanın veya programın kullanıcı tarafından izlendiği konusunda bilgi vermesinin yasak olduğunu ve bu EULA’nın hükümlerine aykırı olduğunu kabul eder.
 • Kullanıcı, Yazılımın cihazdan aldığı bilgilere hesaba, uygulamaya veya Yazılımın yüklü olduğu programa başka hiç bir kimsenin erişmemesine rıza gösterir.
 • Kullanıcı, SPY Kontrol Sitesi ve Yazılımın sadece (i) çocukların ebeveyn kontrolü, (ii) işverenlerin kendilerine ait olan ve çalışanların kullandığı cihazların kontrolü (iii) bir kullanıcının sahip olduğu bir cihazda kullanılması (iv) cihaz sahibinin rızasına sahip bir kullanıcı tarafından kullanılması amaçlarıyla kullanılacağını bilir.
 • Kullanıcı, söz konusu hedef cihaza Yazılımın yüklenmesi için bir hedef cihaza fiziksel erişimin gerekli olduğunu kabul eder.
 • Kullanıcı, Yazılım’ın Kullanıcı tarafından bir hedef cihaza iyi niyetle fiziksel erişime sahip olmadan uzaktan yüklenemeyebileceğini kabul eder. Yazılım, uzaktan iOS cihazlara yüklenebilir, ancak iCloud kimlik bilgilerinin gerekliliği, SPY Kontrol uygulamasının Kullanıcı tarafından yalnızca bir cihaz sahibinin veya kullanıcının kendi izni ile kurulabileceği anlamına gelir.
 • Kullanıcı, Yazılımı kurmadan önce, hedef cihazınızın Uyumluluk Politikasına uygunluğunu kontrol etmesi gerektiğini bilmektedir. Kurulumdan sonra Uyumluluk Politikasına uymadığınız takdirde, bunun sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz ve size para iade yapılmaz.
 • Kullanıcı, yazılımın temel özellikleriyle kullanılabilmesi için bir hedef cihazın Uyumluluk Politikasına uygun olması gerektiğini anlar. Bir hedef cihazda daha fazla özelliğin gerekli olması durumunda, ilgili yasaya göre uygun bir prosedür olan bir jailbreaking (iOS) veya rooting (Android) gerçekleştirilecektir.

YAZILIMI KURARAK AŞAĞIDAKİLERİ SİZİN TARAFINIZDAN GARANTİ EDER, TEMSİL EDER, VAD EDER VE ​​ONAYLARSINIZ:

 1. Lisans kapsamı: Uygulama Sağlayıcısı size, sınırlı, münhasır olmayan, devredilemeyen geri alınabilir lisans vermektedir (bundan sonra – Lisans). Bu lisansı (i) yazılımı sizin sahip olduğunuz, kontrolünüz altında olan bir veya daha fazla cihaza kurmak için ve (ii) Yazılımı ve Yazılım tarafından size sağlanan ilgili bilgileri görüntülemek, incelemek ve kullanmak için, (iii) veya Yazılımı belirtilen bir hesabın, uygulamanın veya programın bulut tabanlı olarak izlenmesi için kullanmak amacıyla vermektedir. Bu EULA’daki hiçbir şey, Lisanslı Yazılımın, sahibi olmadığınız veya kontrolünüz altında bulunmayan herhangi bir cihaza kurulmasına izin vermek veya izlemek için yasal hakka sahip olmadığınız herhangi bir hesabı, uygulamayı veya programı izlemenize izin verebileceği şeklinde yorumlanmamalıdır. Bulut tabanlı izleme için Lisanslı Yazılımı, birden fazla cihaz tarafından aynı anda veya sahibi olmadığınız veya kontrol etmediğiniz veya izlemeye yasal olarak hakkınızın olmadığı bir cihazda kullanılacak şekilde bir ağ üzerinden dağıtamaz veya erişilebilir yapamazsınız. Cihazı, hesabı, uygulamayı veya programı izleme hakkınızın olup olmadığını belirlemek sizin sorumluluğunuzdadır.
 2. SPY Kontrol Yasal Kullanım için tasarlanmıştır. Lisanslı Yazılım, yazılımın kurulu olduğu ya da izlemek için kurulu olduğu cihazın, hesabın, uygulamanın veya programın izlenmesi için yasal hakka sahip olanlar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Uygulama Sağlayıcısı, Lisanslı Yazılım kullanımınızla ilgili size yasal tavsiye veremez. İzleme hakkına sahip olmadığınız bir cep telefonuna veya başka bir cihaza, hesaba, uygulamaya veya bir programa Lisanslı Yazılım gibi bir gözetleme yazılımı yüklemek veya kullanmanın çoğu durumda geçerli yasaların ihlal edildiği bir durum olduğunun farkında olun. Yasa genellikle Kullanıcı, cihaz, hesap, uygulama veya program sahiplerini, cihazın, hesabın, uygulamanın veya programın izlendiğini bildirmenizi ister. Bunun yapılmaması, ilgili yasaların ihlal edilmesine yol açabilir; bu durum, ihlal eden kişiye para ve ceza gerektiren ağır cezalarla sonuçlanabilir. Lisanslı Yazılımı, indirmeden, kurmadan veya kullanmadan önce kullanmayı düşündüğünüz şekilde kullanmanın yasal olup olmaması ile ilgili olarak kendi hukuk müşavirinize danışmalısınız. Lisanslı Yazılımın Kurulu olduğu cihazı, hesabı, uygulamayı veya programı izleme hakkına sahip olduğunuzu belirlemek için tüm sorumluluğu üstlenirsiniz. Kullanıcının izleme hakkına sahip olmadığını bir cihazı, hesabı, uygulamayı veya Programın seçmesi durumunda Uygulama Sağlayıcısı sorumlu tutulamaz.
 3. Yazılımın Yanlış Kullanımı. Lisanslı Yazılımı herhangi bir kişiyi taciz etmek, kötüye kullanmak, gizlice takip etmek, tehdit etmek, karalamak ya da başka bir kimsenin haklarını ihlal etmek ya da çiğnemek şeklinde hiçbir biçimde kullanmamayı kabul etmektesiniz ve Uygulama Sağlayıcısının sizin tarafınızdan ne bu tür herhangi bir kullanımdan ne de Lisanslı yazılımın kullanımından dolayı alabileceğiniz taciz edici, tehdit edici, karalayıcı, saldırgan veya yasa dışı mesajlar veya iletiler için hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz. Lisanslı Yazılımın, sahibinin izni olmaksızın cihaza kurulması durumunda, Uygulama Sağlayıcısı, bu kişi için yükleme kaldırma talimatlarını açma ve ihlal eden hesabının engellenmesini gerçekleştirme hakkına sahiptir. SPY Kontrol sunucularındaki tüm bilgilerin, hesap sahibinin gizliliğini korumak için şifrelenmiş olduğunu lütfen unutmayın, bu nedenle Uygulama Sağlayıcı bu verileri ne üçüncü şahıslara açıklayabilir ne de sunucu üzerinden okuyamaz.
 4. Lisans. Uygulama Sağlayıcısının Lisanslı Yazılımın orijinalinin ve herhangi bir kopyasının ve ilgili tüm bilgilerinin, iyileştirmelerinin, geliştirmelerinin veya bunlara ilişkin türevlerinin tüm hak, unvan ve menfaat sahibi olduğu ve bunlarla ilgili tüm fikri mülkiyet haklarının kısmen veya tamamen, mülkiyetinin münhasıran Uygulama Sağlayıcısına ait olduğu anlaşılmış ve kabul edilmiştir. Lisans Alan Taraf olarak, Yazılımınızı indirmeniz, kurmanız veya kullanmanız yoluyla, Lisanslı Yazılım için herhangi bir mülkiyet hakkı almazsınız. Lisanslı Yazılım, telif hakkı yasaları ve uluslararası telif hakkı sözleşmelerinin yanı sıra diğer fikri mülkiyet yasaları ve sözleşmeleriyle korunmaktadır. Bu lisansta verilen haklar, Lisanslı Yazılımı indirme, kurma ve kullanma hakkı ile sınırlıdır ve başka fikri mülkiyet hakları içermez.

Şunları yapmamayı kabul edersiniz: (i) satmak, kiralamak, finansal kiralamaya vermek, lisans, alt lisans vermek, yeniden dağıtmak, başkasını görevlendirmek ya da Lisanslı Yazılımı vermek; (ii) kaynak koda dönüştürmek, parçalara ayırmak veya Lisanslı Yazılımda kısmen ya da tamamen tersine mühendislik yapmak; (iii) herhangi bir türev yazılım yazmak veya geliştirmek Lisanslı Yazılımın, herhangi bir güncellemesinin ya da herhangi bir parçasının kaynak kodunun türetilmesi, değiştirilmesi ya da türev çalışmalar yapmak, (iv) Yazılımı Uygulama Sağlayıcısının yazılı izni olmadan herhangi bir üçüncü taraf tarafından sağlamak, ifşa etmek, yaymak veya kullanıma açmak veya kullanıma izin vermek veya (v) Yazılımı kopyalamak.

Bunları yapmak için herhangi bir girişimde bulunulması, EULA’nın ve Uygulama Sağlayıcısının haklarının ihlali olarak kabul edilir. Bu kısıtlamayı ihlal ederseniz, yasal işlemlere ve zararlara maruz kalabilirsiniz.

Uygulama Sağlayıcısı, Lisans süresi boyunca Lisanslı Yazılıma geliştirmeler, değişiklikler, güncellemeler veya eklemeler (bundan sonra – Modifikasyonlar) sağlayabilir. Bu EULA’nın koşulları, herhangi bir Modifikasyona söz konusu lisansın şartlarının uygulanacağı ayrı bir lisans eşlik etmedikçe, bunun gibi her Modifikasyonda uygulanacaktır.

Bu EULA kapsamındaki katılımın, bu EULA’dan önce sizin tarafınızdan alınan güvene veya güvenceye dayalı özel bilgileri saklamak için herhangi bir sözleşmeyi ihlal etmeyeceğini beyan etmektesiniz. İşbu anlaşmaya aykırı herhangi bir sözlü veya yazılı anlaşmaya katılmadığınızı ve girmeyeceğinizi beyan etmektesiniz.

 1. Verilerin Kullanımının Onayı: Uygulama Sağlayıcının, yazılım güncellemelerini, ürün desteği ve yazılımla ilgili diğer servisleri (varsa) sağlamayı kolaylaştırmak için düzenli olarak toplanan cihazınız, sisteminiz ve uygulama yazılımınız ve çevre birimlerinizle ilgili teknik bilgiler de dâhil olmak üzere bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla teknik verileri ve ilgili bilgileri toplayabileceğini ve kullanabileceğini kabul edersiniz. Uygulama Sağlayıcısının bu bilgileri, sizi kişisel olarak tanımlamayan bir formda olduğu sürece, ürünlerini geliştirmek veya size hizmet veya teknoloji sağlamak için kullanabileceğini kabul edersiniz. Uygulama Sağlayıcısı, sizi yalnızca normal iş sahasında doğrudan tanımlamayan verileri kullanacak ve mahkemelerin ya da emniyet teşkilatlarının gerektirdiği durumlar haricinde veya Gizlilik Politikasında belirtilen bu tür verileri diğer taraflara ifşa etmeyecektir.
 2. Üçüncü Taraf Bilgileri: Bu EULA’dan önce veya sonra herhangi bir zamanda, varsa sahip olduğunuz herhangi bir şahsa ait bilgileri veya ticari sırları uygunsuz bir şekilde kullanmamayı veya ifşa etmeyeceğinizi kabul etmektesiniz. Dahası, Eğer Uygulama Sağlayıcısı Üçüncü taraf lisans verenlerin gizli bilgilerini açıklarsa, Uygulama Sağlayıcısı tarafından sizden istenen herhangi bir kullanım ve gizlilik kurallarına uyacaksınız. Tüm bu gizli ve özel bilgileri en sıkı şekilde saklayacaksınız ve Uygulama Sağlayıcısı veya böyle bir üçüncü taraf haricinde üçüncü bir tarafa açıklamayacak ya da başka herhangi bir kişinin yararına kullanamazsınız.
 3. Hizmetler; Üçüncü Taraf Materyalleri: Lisanslı Yazılım, üçüncü taraf hizmetlere ve web sitelerine (bundan sonra – Hizmetler) erişim sağlar. Hizmetleri kullanarak, içeriğin dilinin belirgin olduğu veya olmadığı rahatsız edici, uygunsuz veya sakıncalı olabilecek içerikle karşılaşabileceğinizi ve tarafınızdan gerçekleştirilen herhangi bir aramanın veya belirli bir URL’nin girilmesiyle veya izlenen cihazı, hesabı, uygulamayı veya programı kontrolü altında tutan herhangi bir kişi tarafından otomatik olarak ve istemeden sakıncalı veya istenmeyen bağlantıların açılabileceğini anlarsınız. Bununla birlikte, Hizmetleri yalnızca kendi sorumluluğunuzda kullanacağınızı ve Uygulama Sağlayıcının rahatsız edici, uygunsuz veya sakıncalı olabilecek içerikten sorumlu tutulmayacağını kabul etmektesiniz.

Bazı Hizmetler, üçüncü taraflardan (bundan sonra – Üçüncü Taraf Materyalleri) içerik, veri, bilgi, uygulama veya materyalleri görüntüleyebilir, dâhil edebilir veya kullanıma sunabilir veya belirli üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar sağlayabilir. Servisleri kullanarak, Uygulama Sağlayıcısının içerik, doğruluk, eksiksizlik, zamanlılık, geçerlilik, telif hakkı uygunluğu, yasallık, dürüstlük, kalite veya bu tür Üçüncü Şahıs Materyallerinin veya web sitelerinin herhangi bir yönünün incelenmesinden veya değerlendirilmesinden sorumlu olmadığını kabul edersiniz. Uygulama Sağlayıcısı, üçüncü şahıs Servisleri, Üçüncü Şahıs Materyalleri veya web siteleri veya üçüncü şahısların diğer materyalleri veya web siteleri ve diğer herhangi ürünleri veya hizmetleri için size veya herhangi bir kişiye karşı sorumluluk kabul veya taahhüt etmez. Üçüncü Taraf Materyalleri ve diğer web sitelerine bağlantılar sadece size kolaylık sağlamak amacıyla sağlanmıştır.

Servisler, telif hakkı dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, geçerli fikri mülkiyet ve diğer yasalar tarafından korunan özel içerik, bilgi ve materyal içerebilir; Hizmetlerin izin verilen kullanımı haricinde bu tür özel içeriği, bilgileri veya malzemeleri kullanmayacaksınız.

 1. Süre ve fesih: Bu Lisansın süresi, Lisanslı Yazılımı kullanma yetkinizin bulunduğu süreç olan abonelik planınızın süresiyle eşzamanlı olarak çalışır. Bu Lisans kapsamındaki haklarınız, bu EULA’nın herhangi bir şartına uymamanız veya abonelik sürenizin sona ermesi durumunda Uygulama Sağlayıcıdan bildirimde bulunmaksızın otomatik olarak sona erecektir. Lisansın sona ermesi üzerine, Lisanslı Yazılımın tüm kullanımlarınızı durduracak ve kurulduğu herhangi bir cihazdan kaldıracaksınız.
 2. Sınırlı garanti. Bu sınırlı devredilemez garanti, Lisans satın alındıktan sonra abonelik planınız altındaki Yazılımı kapsar. Bu süre zarfında ekler, güncellemeler veya değişim Yazılımı alırsanız, sınırlı garanti, abonelik planınızın sonuna kadar uzatılır. Yasaların izin verdiği ölçüde, bu zımni garanti sadece Sınırlı Garanti süresi boyunca geçerlidir.
 3. Garantiden istisnalar. Bu Sınırlı Garanti, sizin fiillerinizin (veya gerçekleştirmeme durumunuzun), başkalarının eylemlerinin veya Uygulama Sağlayıcısının makul kontrolünün dışındaki olayların neden olduğu sorunları kapsamaz.
 4. Teknik sorunlar. Yazılım ile ilgili teknik sorunlar söz konusu olduğunda, abonelik planınız sırasında sınırlı garanti kapsamında size tam destek sağlayacak olan SPY Kontrol Müşteri Destek Merkezi’nden profesyonel yardım alabilirsiniz.
 5. Çözümler. SPY Kontrol Müşteri Destek Merkezi tarafından düzeltilemeyen Yazılım ile ilgili teknik sorunlarınız varsa, alabileceğiniz yegâne çözüm yolu, Geri ödeme politikasına uygun olarak tam geri ödemedir..
 6. Sınırlı Garantinizi uygulamak için, lütfen support@spykontrol.com adresine sorununuzu içeren ve Lisans satın alımınızın kanıtını içeren bir e posta gönderin.
 7. Bu EULA’nın koşulları her an değişebilir ve herhangi bir değişiklik durumunda, EULA’nın güncellenmiş sürümü bu sayfada görünecektir.
 8. Uygulama Sağlayıcısı, size verilen bu Lisansı herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar; değişiklikler SPY Kontrol.com web sitesinde yayınlandığında etkili olacaktır. Uygulama Sağlayıcısı ayrıca, Lisanslı Yazılımın belirli özelliklerini sorumluluk almadan, değiştirebilir, kaldırabilir veya sınırlama getirmeyebilir. Lisanslı Yazılım’ı kullanmaya devam etmeniz, değişikliklere rızanızı gösterir.
 9. Yükümlülük Sınırlamaları. GEÇERLİ YASANIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, SPY KONTROL, YAZILIMIN KULLANIMINDAN VEYA SAHİP OLUNMASINDAN KAYNAKLANAN DİREKT VEYA DOLAYLI OLARAK GERÇEKLEŞTİĞİNİ İDDİA EDEN İDDİA TALEP VEYA EYLEMİN DOĞASI NE OLURSA OLSUN HERHANGİ BİR TALEP, İSTEK VEYA EYLEMDEN DOLAYI HERHANGİ BİR KAYIP, YARALANMA VEYA ZARARI; YA DA YAZILIMI KULLANIMINIZ VEYA KULLANAMAMANIZ VEYA VERİDEKİ HATALAR VEYA BU EULANIN İHLALİ, KONTRAT KAPSAMINDAKİ FAALİYETLER GERÇEKLEŞTİRİLİRKEN YA DA HAKSIZLIK VARSA YA DA GARANTİYE BAĞLI OLARAK VEYA SPY KONTROL BÖYLE BİR ZARAR İHTİMALİNDEN DOLAYI UYARILMIŞ OLSA DA KAR, GELİR, VERİ KONTRAT VEYA YATIRIMLARIN VEYA DOĞRUDAN DOLAYLI, KAZARA, ÖZEL VEYA SONUÇSAL KAYIPLARDAN DOLAYI SORUMLU TUTULMAYACAKTIR.

Bu EULA, (a) yasal olarak değiştirilemeyen veya hariç tutulabilecek yasal tüketici haklarını değiştirmek veya hariç tutmak veya (b) Yazılımı SPY Kontrol web sitesinden doğrudan satın almadıysanız, başka herhangi bir tarafa karşı koyduğunuz haklarını sınırlamak veya hariç tutmak için yapılmamış ve bu niyetle hazırlanmamıştır. Bazı yargı bölgeleri, belirli sorumluluk mükellefiyetlerine, hasar sınırlamalarına veya garanti feragatnamelerine izin vermemektedir. Hiçbir durumda Yazılımın sizin kullanımınızdan dolayı SPY Kontrol sorumlu olmayacaktır.

 1. İlave Hüküm ve Şartlar. İşbu Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi, Taraflar arasında işbu konuyla ilgili tamamı, nihai ve bütünleşik anlaşmayı oluşturur ve Taraflar arasında konuyla ilgili olarak sözlü veya yazılı tüm önceki ve eş zamanlı anlayış ve iletişimlerin yerine geçer. Uygulama Sağlayıcısı, burada özellikle belirtilenler dışındaki herhangi hak veya lisanları saklı tutar. Bu EULA, Uygulama Sağlayıcısının önceden yazılı onayı olmaksızın (yasaların uygulanmasıyla veya başka bir şekilde) sizin tarafınızdan herhangi bir şekilde başkasına görevlendirilmeyecek veya transfer edilmeyecektir.
 2. Bu EULA’nın ihlal edilmesinin, parasal zararlarla hukuki olarak karşılanamayacak biçimde Uygulama Sağlayıcısında telafisi mümkün olmayan bir zarara neden olacağını kabul etmektesiniz. Buna göre, Uygulama Sağlayıcısı, bu tür bir ihlal durumunda ihtiyati tedbir ve diğer adil tazminatları talep etme hakkına sahiptir.
 3. BU EULA’YI OKUDUĞUNUZU VE BURADA BELİRTİLEN HAKLARI, YÜKÜMLÜLÜKLERİ, HÜKÜMLERİ VE KOŞULLARI ANLADIĞINIZI AÇIKÇA KABUL EDERSİNİZ. YAZILIMI KURMYA DEVAM EDEREK, ŞARTLAR VE KOŞULLARDA BAĞLI OLDUĞUNUZ KONUSUNDA AÇIKÇA RIZA GÖSTERİRSİNİZ.
 4. Bu EULA, ilgili yasa ve mahkemelerin münhasır yargı yetkisi altında yorumlanacaktır.
 5. Uluslararası Kullanım. Yazılım dünya çapında erişilebilir olsa da, Yazılımın veya ilgili materyallerin bulunduğunuz yerde kullanım için uygun ya da mevcut olduğuna dair herhangi bir beyanda bulunmayız ve Yazılıma, içeriğin yerel kanunlar tarafından yasaklandığı bölgelerden erişilemeyebilir. Yazılıma bu gibi yerlerden erişmeyi tercih edenler, bunu kendi inisiyatifleriyle yaparlar ve yerel yasaların geçerli olduğu ölçüde ve yerel yasalara uymakla yükümlüdürler. Yazılım ile bağlantılı olarak yapılan herhangi bir teklif ve / veya bilgi, yasak olduğu yerlerde geçersizdir.
 6. Yukarıda belirtilenleri sınırlamadan Yazılım, (a) herhangi bir ABD ambargosu uygulanan ülkeye (veya ulusal bir mukimine) veya (b) ABD Hazine Bakanlığı’nın Özel Olarak Belirlenmiş Uluslar listesindeki veya ABD Ticaret Bakanlığının Engellenen kişiler listesi veya tüzel kişiler listesinde olan herhangi bir kişiye ihraç edilemez veya yeniden ihraç edilemez. Yazılıma erişerek ve kullanarak, böyle herhangi bir ülkenin veya bu tür bir listenin ulusal sakini olmadığınızı, kontrolünde olmadığınızı veya burada bulunmadığınızı beyan ve garanti edersiniz.
123