Canlı Fotoğraf Yakalama

SPY Kontrol telefon takip programı ile hedef telefondan anlık olarak fotoğraf çekin ve görün. Canlı fotoğraf yakalama özelliği ile hedef telefonun ön ve arka kamerasından anlık görüntü edinin.

Canlı Fotoğraf Yakalama Programı

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte canlı fotoğraf yakalama programlarına olan talep artış göstermiştir.  SPY Kontrol programı bu ihtiyacı karşılamak noktasında üstün bir performans ortaya koymaktadır. SPY Kontrol cihazı Andorid cihazlarla uyumludur. İOS türü cihazlarda uyumlu değildir. Bunun sebebi İOS’un güvenlik kurallarından kaynaklanmaktadır. İOS bu tarz içerikte programlar hiçbir şekilde izin vermemektedir. Güçlü bir güvenlik durumu kullanmaktadır.

SPY Kontrol programı günümüzün yeni nesil teknolojik imkanlarını kullanmaktadır. Aynı zamanda kalite bakımından diğer programlardan daha ön plandadır. SPY Kontrol programının telefona yüklenebilmesi için fiziksel bir erişim şarttır. Canlı fotoğraf yakalamak konusunda birçok program ortaya sunan dolandırıcı siteler mevcuttur. Bu dolandırıcı siteler uzaktan yükleme yoluyla programın kurulacağını öne sürerler. Ancak günümüz itibariyle bu tarz bir yükleme yöntemi bulunmamaktadır.

Güvenli Canlı Fotoğraf Yakalama Programı

Günümüz piyasasında güvenir canlı fotoğraf yakalama programı sayısı oldukça azdır. Bu güvenilir programlardan bir tanesi SPY Kontrol programıdır. SPY Kontrol son derece özenli bir çalışma sistemine sahiptir. Güvenlikli ortamda verilerin saklanmasına ortam sunmaktadır. Kişiye ait özel şifreli bir giriş sistemi geliştirmiştir. Bu özel sistem kullanıcının sadece kendi e-posta adresi ve şifresiyle giriş yapmasına imkan sunar. Üstelik şifre ve giriş bilgilerini hiçbir şekilde kullanıcıdan başkası göremez. Bu da SPY Kontrol programının güvenli bir şekilde hizmet sunmasını mümkün kılar.

SPY Kontrol'ü ücretsiz deneyin. Dakikalar içinde kurun!

SPY Kontrol, hedef telefona kurulur.
Kurulum uzaktan yapılamaz, telefona dokunmanız gerekir.
Kurulumdan sonra otomatik olarak en üst paket 24 saat ücretsiz tanımlanır.
Image

Profesyonel Canlı Fotoğraf Yakalama Programı

Bu tarz bir program satın almak istiyorsanız, mutlaka özenli bir tercih yapmak durumundasınız. Çünkü piyasada birçok dolandırıcı program mevcuttur. Bu dolandırıcı programlara kişisel bilgilerimizi, verilerimizi kaptırabiliriz. SPY Kontrol programı bu tarz dolandırıcı programların aksine son derece güvenilir hizmet sunmaktadır.

Canlı fotoğraf yakalama programı satın alındığında teknik destek alıyor olmak beraberinde önemli kazanımları getirmektedir. SPY Kontrol teknik destek noktasında profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Böylece program konusunda ücretsiz teknik destek almanız da mümkün olacaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra rahatlıkla sorunsuz bir şekilde canlı fotoğraf yakalama programını kullanabilirsiniz.

Bütün bu bilgiler ışığında SPY Kontrol programını denedikten sonra beğenirseniz satın alabilirsiniz. Siz SPY Kontrol programının kurulumunu tamamladığınız zaman otomatik olarak ücretsiz full sürüm ayrıcalığını 24 saat süre içerisinde yaşarsınız. Böylece SPY Kontrol programını denedikten sonra satın alabilirsiniz!

123