Canlı Telefon Ekran Takip

Akıllı telefonun ekranından anlık görüntü almak, ekranda yapılan tüm işlemleri canlı olarak izlemek SPY Kontrol ile mümkündür. Telefon ekran takip modülü ile ekran takip programı SPY Kontrol'ü şimdi ücretsiz deneyin.

Canlı Telefon Ekran Takip Programı

SPY Kontrol programı canlı telefon ekran takip hizmetini en iyi şekilde veren programdır. SPY Kontrol, son derece profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. SPY Kontrol Android cihazlar sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Kurulumu 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanan bu program, sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

SPY Kontrol programı son derece alanında güvenilir bir programdır. Yüksek güvenlik ağıyla çalışmaktadır. Kişisel verilerinizi son derece güvenlikli bir şekilde saklamaktadır. Alanında en stabil program olarak ön plana çıkan SPY Kontrol, hiçbir şekilde veri atlamalarına izin vermemektedir. Yine herhangi bir şekilde veri akışınca gecikme ya da çalışmama gibi sorunlar bu programda yaşanmamaktadır.

Canlı Telefon Ekran Takip Programı Kurulumu

Canlı telefon ekran takip programlarından olan SPY Kontrol, kurulumu oldukça basit bir programdır. Kendi sitesinde kurulumuna dair videosu mevcuttur. Kurulum işlemi yaklaşık olarak 5 dakika kadar sürmektedir. SPY Kontrol programının deneme sürümü mevcuttur. Bu sayede program satın alınmadan önce test etme imkanı sunmaktadır.

Kurulum aşamamasında talep ederseniz teknik destek ekibinden yardım alabilirsiniz. Tüm Android cihazlarda sorunsuz şekilde kurulum yapılmaktadır. İOS cihazlarda bu tür cihazların güvenlik ayarları sebebiyle kurulum yapılmamaktadır. Şayet akıllı telefonları kullanabiliyorsanız bu programı oldukça pratik bir şekilde kurabilirsiniz.

SPY Kontrol'ü ücretsiz deneyin. Dakikalar içinde kurun!

SPY Kontrol, hedef telefona kurulur.
Kurulum uzaktan yapılamaz, telefona dokunmanız gerekir.
Kurulumdan sonra otomatik olarak en üst paket 24 saat ücretsiz tanımlanır.
Image

Canlı Telefon Ekran Takip Programları Fiyatları

SPY Kontrol canlı telefon ekran takip programı fiyatı isteklere ve ihtiyaçlara göre farklılık göstermektedir. Programın ne kadar süre boyunca kullanılacağı fiyatı belirlemektedir. SPY Kontrol programını almak istediğiniz zaman karşınıza farklı paketler çıkmaktadır. Siver Plan, Gold Plan ve Platin Plan gibi farklı paketler farklı fiyat seçenekleriyle sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Böylece tam da talebinize uygun bir şekilde canlı telefon takip programı almanız mümkün olmaktadır.

SPY Kontrol programında uzaktan yükleme işlemi mevcut değildir. Programın yüklenmesi aşamasında fiziksel erişim şarttır. Bazı programlar link, video ya da WhatsApp aracılığıyla kurulum yapabildiklerini ifade etmektedir. Ancak bu tarz yükleme işlemi vaat edenlerin dolandırıcı olma olasılıkları oldukça fazladır. Çünkü günümüz teknolojilerinde uzaktan bu tür programların yüklenmesine olanak bulunmamaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında canlı telefon takip programı konusunda SPY Kontrol mükemmel bir adres olarak karşımıza çıkmaktadır!

123