Canlı Video Yakalama

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte canlı video yakalama programlarına olan ilgi de artmaktadır. Bu tür programlarından bir tanesi olan SPY Kontrol programı bu alanda uzman olan bir ekip tarafından geliştirilmiştir.

Başka Telefondan Canlı Video Yakalama Programı

SPY Kontrol programı Android işletim sistemlerinde tam uyum gösterir. İOS işletim sistemlerinde ise uyum göstermez. Bunun temel sebebiyse İOS’un güvenlik ayarlardır.

Canlı olarak video yakalama konusunda birçok program mevcuttur. Bu programların birçoğu dolandırıcı sitelere aittir. Bunlar kişisel verilerimizi çalmaya yönelik geliştirilmiş programlardır. Bu tür programlardan uzak durulması gerekmektedir. SPY Kontrol güvenlik noktasında oldukça hassas bir çalışma prensibine sahip olan bir program olarak karşımıza çıkmaktadır. SPY Kontrol yüksek güvenlikli sunuculara sahip bir programdır. Dolayısıyla verilerinizin güvenli bir şekilde saklandığından emin olabilirsiniz.

Canlı video alma konusunda hizmet sunduğunu ifade eden farklı programlarda yöneticiler kullanıcılara ait verileri görebilmektedir. Hatta bu alanda bilinen farklı programlar bu tarz güvenlik açıklarına sahiptir. Oysa SPY Kontrol, kullanıcının sadece kendisine ait şifre ve mail adresiyle giriş yaptığı özel bir sistem geliştirmiştir. Burada şifre eşleşmesini sadece kullanıcılar görmektedir. Dolayısıyla kullanıcıya ait olan verileri sadece kullanıcı görebilmektedir.

Güvenilir Canlı Video Yakalama Programı

Günümüz internet dünyasında güvenilir canlı video yakalama programı bulmak oldukça güçtür. Birçok program dolandırıcılık amaçlı faaliyet göstermektedir. Ancak SPY Kontrol güvenilirliği son derece yüksek olan bir programdır. Veriler üst düzey teknolojiyle korunmaktadır. Korunan veriler kimseyle paylaşılmaz.

SPY Kontrol pratik bir kurulum özelliğine sahiptir. Bu programın yüklenme işlemi 5 dakikalık kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Kurulum için insan elinin değmesi gerekmektedir. Uzaktan kendiliğinden kurulumu yapılmaz. Bu noktada uzaktan linkler, videolar ya da WhatsApp aracılığıyla yükleme yapıldığını iddia eden programlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

SPY Kontrol'ü ücretsiz deneyin. Dakikalar içinde kurun!

SPY Kontrol, hedef telefona kurulur.
Kurulum uzaktan yapılamaz, telefona dokunmanız gerekir.
Kurulumdan sonra otomatik olarak en üst paket 24 saat ücretsiz tanımlanır.
Image

Canlı Video Yakalama Programı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Canlı video yakalama programı seçerken mutlaka güvenilir bir programı tercih etmek gerekmektedir. Piyasada bu alanda faaliyet gösteren programların güvenlik noktasında çok fazla açığının bulunduğu bilinmektedir. SPY Kontrol güvenlik konusunda her zaman profesyonel bir çalışma çizgisine sahiptir. Video yakalama programı seçerken, ücret ve kalite dengesini de gözetmelisiniz. Canlı video yakalama fiyatları söz konusu olduğu zaman SPY Kontrol her zaman ayrıcalıklı fırsatları sizlerle buluşturmaktadır!

123