Telefon Keylogger

Telefonlarda keylogger hizmeti veren çok az program mevcuttur. SPY Kontrol programı nitelikli bir şekilde Adroid telefon için Keylogger hizmeti sunmaktadır. Keylogger işlemi son derece hızlı bir şekilde gerçekleşir. Veri hızı oldukça yüksektir. SPY Kontrol bu veri işlemlerini son derece profesyonel bir gizlilikte yürütmektedir.

Android Telefon Keylogger Programı

SPY Kontrol gizliliğe etkili bir düzeyde önem vermektedir. Programın ana prensibi gizlilik ve güvenliktir. Dolayısıyla SPY Kontrol bu andan en güvenli ve en stabil programdır. Keylogger hizmeti profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Her program bu hizmeti karşılayamaz. Ancak SPY Kontrol bu hizmeti profesyonel bir şekilde karşılamaktadır.

SPY Kontrol programında veriler, yöneticiler dahil hiç kimseyle veri paylaşımı yapmaz. Verileri sadece kişi e-posta ve şifresiyle görebilir. Bu da güvenli bir veri akışını mümkün kılar. SPY Kontrol yüksek güvenlikli sunucular sayesinde veri gizliliği konusunda da iddialı bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.

Android Telefon Keylogger Kurulumu

SPY kontrol kurulum işlemi oldukça basit ve hızlıdır. Diğer programların kurulum işlemi çok detaylı iken SPY Kontrol, kolay bir şekilde yüklenmektedir. Kurulum yaklaşık olarak 5 dakikalık zaman aralığında tamamlanmaktadır. Üstelik SPY Kontrol programını kullanmak son derece basittir. Akıllı telefonu kullanmasını bilen hemen herkes bu programı da rahat bir şekilde kullanmaktadır.

SPY Kontrol’ün kendi sitesinde detaylı olarak kurulum işlemini anlatan videosu mevcuttur. Bu videoda adım adım kurulum işlemi anlatılmaktadır. SPY Kontrol’ün kurulumunda yaşanacak sorunlarda canlı destek ekibinden de yararlanabilmektedir. Telefon için keylogger hizmeti konusunda SPY Kontrol her zaman ayrıcalıklı bir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır. Üstelik SPY Kontrol farklı paket fırsatlarını kullanıcılara sunmaktadır.

SPY Kontrol'ü ücretsiz deneyin. Dakikalar içinde kurun!

SPY Kontrol, hedef telefona kurulur.
Kurulum uzaktan yapılamaz, telefona dokunmanız gerekir.
Kurulumdan sonra otomatik olarak en üst paket 24 saat ücretsiz tanımlanır.
Image

Telefon İçin Keylogger Paketleri

Telefon için Keylogger programları arasında en stabil program olan SPY Kontrol, kullanıcılara çeşitli paket fırsatları sunmaktadır. Silver, Gold ve Platinum paket içerikleri mevcuttur. Silver paket en ucuz paketken Platinum paket en kapsamlı içeriği oluşturmaktadır.

SPY Kontrol programı paketleri söz konusu olduğu zaman ilk paket olarak karlımıza sadece telefon dinleme ve SMS takip özelliğine sahip olan Silver Paket çıkar. İkinci paketse canlı panel dışındaki özelliklere sahip olan Gold Pakettir. Üçüncü paket, en kapsamlı paket olarak SPY Kontrol programının tüm özelliklerini içeriğinde barındırmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Evet, SPY Kontrol Android keylogger uygulamasıyla başka telefondaki klavye hareketlerini izleyebilirsiniz.

Android keylogger programı 24 saat ücretsiz full sürüm imkanı sunar. İlk kurulumdan itibaren 24 saat boyunca ücretsiz olarak programı test edebilirsiniz.

Hayır, SPY Kontrol tamamen gizli çalışır. Menüde herhangi bir simge görünmez ve hiçbir şekilde bildirim gönderimi yapılmaz.

Evet, SPY Kontrol tüm Android cihazlarda sorunsuz çalışır.

Hayır, iPhone cihazlar için bu şekilde işlemler yapan hiçbir program yoktur. iOs’da bulunan güvenlik kuralları sebebiyle takip programları iPhone cihazlarda çalışmaz. 

Hayır, SPY Kontrol’ü kurmak için hedef telefona fiziksel olarak erişebiliyor olmanız gerekir. Uzaktan yüklenen hiçbir program yoktur.

Telefon Takip Programları Karşılaştırması

SPY K. / RKP M. / RKP E.
SPY Kontrol
Rakip M
Rakip E
Canlı Panel
Var✅
Yok❌
Var✅
Telefon Dinleme
Var✅
Var✅
Var✅
SMS Mesaj Takip
Var✅
Var✅
Var✅
Whatsapp Takip
Var✅
Var✅
Var✅
GPS Takip
Var✅
Var✅
Var✅
Dosya/Galeri Takip
Var✅
Var✅
Var✅
Sosyal Medya Takip
Var✅
Yok❌
Var✅
Root'suz Kullanım
Var✅
Yok❌
Var✅
Canlı Destek
Var✅
Yok❌
Yok❌
Telefon Desteği
Var✅
Yok❌
Yok❌
Whatsapp Destek Hattı
Var✅
Yok❌
Yok❌
Kurulum Desteği
Var✅
Yok❌
Yok❌
Yüksek Güvenlikli Sunucular
Var✅
Yok❌
Yok❌
Şifre Gizliliği
Var✅
Yok❌
Yok❌
123