Yüklü Uygulama Takip

Piyasada yüklü uygulama takip hizmetini verdiğini iddia eden birçok site ve program mevcuttur. Ancak bu işlem son derece profesyonel bir işlemdir. Her programın bu işlemi yapabilmesi mümkün değildir. SPY Kontrol bu işlemi yapabilen gelişmiş özelliklere sahip olan en stabil programdır.

Yüklü Uygulama Takip Programı

SPY Kontrol yeni nesil teknolojik bir altyapıya sahiptir. Bu da programın etkili bir seviyede hizmet sunmasını mümkün kılmaktadır. SPY Kontrol pratik bir kullanım özelliğine sahip olan bir program olarak dikkat çekicidir. Akıllı telefonları kullanabilen hemen herkes gayet kolay bir şekilde SPY Kontrol programını kullanabilmektedir.

SPY Kontrol kurulumu için sadece 5 dakika gerektiren son derece işlevsel bir programdır. Üstelik kurulum işlemi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşacak olursanız teknik destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. SPY Kontrol teknik destek hizmeti sunabilen tek program olarak da adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Yüklü Uygulama Takip Programı Nasıl Çalışır?

Takip programları her cihaz tarafından desteklenmemektedir. SPY Kontrol yüklü uygulama takip programı, Android işletim sistemine sahip cihazlar tarafından desteklenmektedir. İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarla takip programları uyumlu bir şekilde çalışmamaktadır. Bunun temel sebebi, İOS işletim sisteminin güvenlik politikasıdır.

Günümüzde iPhone cihazlarda çalıştığını iddia eden pek çok takip programıyla karşılaşmak mümkündür. Oysa günümüz teknolojisinde bu tür programların İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda çalışması mümkün değildir. Dolayısıyla İOS işletim sisteminde çalıştığını iddia eden programların dolandırıcı olma olasılıkları oldukça fazladır.

SPY Kontrol'ü ücretsiz deneyin. Dakikalar içinde kurun!

SPY Kontrol, hedef telefona kurulur.
Kurulum uzaktan yapılamaz, telefona dokunmanız gerekir.
Kurulumdan sonra otomatik olarak en üst paket 24 saat ücretsiz tanımlanır.
Image

SPY Kontrol Yüklü Uygulama Takip Paketleri

En güncel SPY Kontrol yüklü uygulama takip paketleri söz konusu olduğu zaman karşımıza 3 farklı paket seçeneği çıkmaktadır. Bundan dolayı SPY Kontrol kullanıcılara alternatif fırsatlar sunabilen bir program olarak iddialı bir yere sahiptir.

SPY Kontrol yüklü uygulama paketlerinin ilki; Silver: Lite Plan Pakettir. Silver: Lite Plan Paket kapsamında; telefon dinlemeyle SMS takip özelliği mevcuttur. İkinci paket olarak karşımıza Gold: Mega Plan Paket çıkmaktadır.

Gold: Mega Plan Paket kapsamında canlı panel dışındaki tüm özellikler yer almaktadır. Platin: Pro Plan Paketiyse tüm özellikleri içeriğinde barındıran en full paket olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

123